Gezellige boel op Koningsmarkt

Gezellige boel op Koningsmarkt

Ondanks het ietwat wispelturige weer was het weer een drukke boel op de Nuenense koningsmarkt. Het was er gewoonweg erg gezellig; op z’n Nuenens!  Naast de vele kramen waar mensen van jong tot oud hun tweedehands spulletjes aan de man probeerden te brengen, en naast de talrijke kramen van de liefdadigheidsinstellingen die ons dorp rijk is, was ook Hobbycentrum de Dorpswerkplaats duidelijk aanwezig, met twee kramen zelfs. In de ene kraam kon je koffie drinken en heerlijk geurende ter plekke gebakken wafels eten. In de andere kraam werd allerlei speelgoed, vogelkooitjes en allerlei handwerkspullen verkocht.

Hulde aan onze vrijwilligers!

Lekker visje eten

Wat zoekt Van Gogh nu bij de apen?

Sacha of toch Van Gogh?

Geen reacties

Plaats een reactie