Hulp gevraagd bij monteren rookmelders

Hulp gevraagd bij monteren rookmelders

De actie waarbij rookmelders worden geplaatst in woonhuizen binnen onze gemeente gaat weer van start. Nu zijn de eigen bewoningbezitters aan de beurt. De actie is een initiatief van onze gemeente en de Nuenense brandweer. Een rookmelder in huis is een kwestie van veiligheid!

We missen nog een paar mensen die willen meehelpen met het plaatsen van rookmelders in ons hobbycentrum. Als u zich daarvoor aanmeldt, dan krijgt u een korte cursus van de brandweer. Daarbij wordt met name uitgelegd hoe je te werk moet gaan om een optimale werking van de rookmelder te bereiken. Het monteren gebeurt altijd samen met een collega, u gaat dus nooit alleen aan het werk.

Met uw vrijwillige hulp bij het plaatsen van rookmelders genereert u inkomsten voor Hobbycentrum de Dorpswerkplaats.

We hebben nog een paar extra vrijwilligers nodig. Iets voor u?

Bel voor aanvullende informatie naar Ad van Rooij, bestuurslid van Hobbycentrum de Dorpswerkplaats. Tel. 06 5354 5237.

Geen reacties

Plaats een reactie